Facebook Email Print

Aktivity

 

Listopad 2023 Po několikaleté přestávce opět setkání s krásnými nástroji, přáteli a skvělým interpretem Jaroslavem Svěceným.

 

 

 

 

Červenec 2023 Pro rok 2023 se stala vítězkou 1 kategorie a 3/4 housle z mého ateliéru získala Anička Olecká z Olomouce (cz). Blahopřejeme!

 

 

Poslechněte si, jak Anička na housle hraje Sonatinu od A. Dvořáka:

 

 

 

Zaří 2022 Můj poslední ročník žáků na houslařské škole v Lubech u Chebu.

 

 

Červen 2022 Již několik let sponzoruji první cenu do Kociánovy houslařské soutěže. Letos si z 64. ročníku této soutěže první cenu v podobě mých houslí odnáší Filip Fehér ze Slovenska. Gratuluji!

 

 

Červen 2021 Letos si z 63. ročníku této soutěže první cenu v podobě mých houslí odnáší Alexandr Kolesnik z Ruska. Gratulujeme!

 


5. 7. 2013 jsem navštívil zahajovací koncert "Klášterecké hudební prameny". Velmi cenná pak byla 13.7.2013 výstava a přednáška o historických nástrojích, ale i o současných houslařích v podání houslového virtuosa pana Jaroslava Svěceného.

 


 

11.6.2013 Neodmyslitelnou součástí mého pracovního úsilí je vyhledávání, pořez a vše další co souvisí s přípravou a zráním materiálu pro výrobu dalších nástrojů.

 


 

7.6. 2013 Jako porotce jsem se zúčastnil "Tónové soutěže houslí" v Lubech u Chebu. K této příležitosti jsem věnoval sponzorský dar. Jednalo se o příjemné setkání s mnoha kolegy a spoustou dalších známých osobností.

 


 

8. 5. – 11. 5. 2013 Kociánova houslová soutěž - Ústí nad Orlicí

 

V letošním roce jsem navštívil Kociánovu houslovou soutěž. K této příležitosti jsem věnoval sponzorský dar. Úsilí a úspěch mladých houslistek a houslistů a jejich skvělé výkony se pro mě staly velkou inspirací a především motivací pro další práci.

 


 

8. - 9. 6 2012 jsem se jako porotce zúčastnil "Tónové soutěže houslí" v Lubech u Chebu. Při této příležitosti jsem se setkal s kolegy a také známými osobnostmi.